چگونه لب بگیریم و ماندگارترین لب گرفتن را داشته باشیم – زوم لایف دات کام

43 ۳۲۷,۴۶۳

لب گرفتن از کسی که به آن علاقه دارید می تواند باعث رابطه جنسی بهتر و ارگاسم بهتر شما شود. اینکه چگونه لب بگیریم و یا طوری لب بگیریم که طرف مقابل مان لذت وافری ببرد موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته می شود حتی اگر شما فکر میکنید که در لب گرفتن مهارت دارید احتمالا نکاتی باز هم وجود دارند که شما می توانید آنهاد را یاد بگیرید.

لب گرفتن مثل هر واکنش عاطفی دیگری نیازمند احساس و علاقه دو طرفه بین زن و مرد می باشد به طوری که شما به راحتی نمی توانید از هر شخصی لب بگیرید یا بخواهید به کسی لب بدهید اگر واقعا احساس و علاقه واقعی بین طرفین به وجود نیامده باشد حتما می تواند منجر به واکنش بدی شود که زیاد خوشایند افراد نباشد پس حتما از ایجاد علاقه و احساس خوب بین خودتون اطمینان داشته باشید و بعد از اون در فرصتی مناسب و با فاصله ای مناسب اقدام به این کار کنید که قاعدتا شرح زمان و مکان آن را خودتان بهتر به دست می اوردید

باتوجه به هزینه بالای نگهداری و بروز رسانی وبسایت ، خوشحال می شویم در صورت مفید بودن مطالب از طریق لینک زیر مبلغی از هزار تا پنجاه هزار تومان برای نگهداری و پایداری سایت کمک کنید

کمک مالی
مصطفی پیرزاده


نکات هنگام لب گرفتن

اولین و مهم ترین نکته در هنگام لب گرفتن رعایت بهداشت دهان و دندان هست علی الخصوص در مورد آقایان و بویژه اشخاصی که سیگار مصرف می کنند همیشه سعی کنید مسواک بزنید و از معطر های دهانی استفاده کنید در خصوص بهداشت جنسی هم می توانید از طریق لینک های زیر مطالب مفیدی در این زمینه بخوانید

بخوانید : بهداشت جنسی آقایان قبل و بعد از روابط زناشویی

بخوانید : بهداشت جنسی خانم ها در قبل و بعد روابط زناشویی

نکته ی دیگری که  در خصوص لب گرفتن باید رعایت کنید این است که ابتدا آرام باشید و اضطراب را از خود دور کنید. زیرا قرار است که لب گرفتن آرام بخش باشد. به همین دلیل خوب و آهسته پیش بروید و از مقدار مناسب فشار بر لب طرف مقابل استفاده کنید.

یکی از عواملی که باعث می شود فرد مقابلتان از لب گرفتن شما گریزان باشد افراط و فشار زیادی است که شما بر آن وارد می کنید یا ممکن است که با فشاری که وارد می کنید با دندان هایتان به شریکتان آسیب وارد کنید.

در هنگام بوسیدن لب باید ترس و خجالت را کنار بگذارید و بوسه های خود را از حالت بی احساسی خارج کنید سعی کنید با تمام وجود طرف مقابل تان رو ببوسید شاید این لحظات دوباره تکرار نشوند

هنگام لب گرفتن بهتر است که از دستان خود به آرامی استفاده کنید و هم زمان شریکتان را مورد نوازش قرار دهید. و با استفاده از دست خود فشار ملایمی را به پشت سر شریک خود وارد کنید.

یکی دیگر از ویژگی های بدی که در لب گرفتن استفاده می شود استفاده بیش از حد از زبان است.

شما باید لب های خودتان را بسته نگه دارید سپس کمی آن را باز کنید و لب های شریک خود را لمس کنید. و هنگام استفاده از زبان خود آرام باشید. زیرا زبان یک عضله بسیار قوی می باشد بنابر این باید مراقب باشید. ابتدا سعی کنید که زبان خود را به آرامی با شریکتان درگیر کنید. و بیش از اندازه زبان خود را در دهان شریکتان قرار ندهید.


چگونه لب گرفتن به یاد ماندنی داشته باشیم

چگونه لب گرفتن به یاد ماندنی داشته باشیم

خوب مشخص هست که برای لب گرفتن و بوسیدن طرف مقابل تان نمی شود شرایط را به طور کامل محیا نمود چون واقعا مشخص نمی شود که چه زمانی و در چه مکانی میخواهید این کار را انجام بدهید ولی حتما سعی کنید از قبل مسواک زده باشید و از آدامس های معطر استفاده کنید روی زبان تان را هم با مسواک بشویید کسانی که هم بوی دهان شان منشا درونی دارد هم می توانند از قرص هایی که در زمینه رفع عفونت ناشی از فعالیت باکتری های بی هوازی است استفاده کنند .

برای یک لب گرفتن به ماندنی باید دست شریک خود را بگیرید و دستهای او را پشت سر خود بگذارید و لب پایین خود را با همسر خود درگیر کنید و حس آرامش رابه او منتقل کنید. به حدی که این احساس خرسندی تا دستان او هم برسد و هر وقت که به یاد این بوسه می افتد برایش بسیار دل انگیز باشد.

هرگز از هیکل و اندام خود به هنگام لب گرفتن ترس نداشته باشید چرا که شخصی که قصد بوسیدن شما را دارد به قاطعیت آن چنان احساسی در وی بوجود آمده است که بزرگترین معایب شما در چشم او به اندازه نقطه ای هم مشخص نباشد فقط و فقط به احساس خود رجوع کنید زمان لب گرفتن آن قدر نیست که بخواهید برای آن نگران چیزی باشید .


عوامل مهم در لب گرفتن

نفس شما یک عامل مهم در بوسیدن است. نفس بد فقط برا ی مردان نیست حتما قبل از لب گرفتن مسواک بزنید و به یاد داشته باشید که زبان خود را هم تمیز کنید. زیرا می تواند با میکروب های ناخوشایندی مواجه باشد که باعث بوی بد نفس شما شوند.

یکی دیگر از عوامل مهم در لب گرفتن ، شرایط لب و آرایش شماست. لب های شما باید نرم و لطیف باشد. و پوسته های مرده را از لب خود جدا کنید که زبر نباشد. هم چنین از آرایشی استفاده کنید که طعم خوبی به لبان شما بدهد.

بوسیدن داغ و مرطوب معمولا قوی و تهاجمی هستند و بیشتر این بوسه با زبان درگیر است. بوسیدن مرطوب گاهی اوقات می تواند لیسیدن لب ها و اطراف لب ها و حتی صورت را شامل شود البته این مورد برای مواقعی که حرارت در طرفین به شدت زیاد باشد .

با این حال هر فردی نوعی از لب گرفتن را دوست دارد به همین دلیل اگر هنگام بوسیدن شریکتان متوجه نارضایتی وی می شوید کافی است مکث کنید یک نفس عمیق بکشید و از او بپرسید که چه بوسه ای را دوست دارد و آن را انجام دهید.


انواع لب گرفتن

بوسه زدن بر لب می تواند یکی از تجربیات جادویی زندگی شما باشد. هر بوسه ارتباط ویژه ای با شخص دیگر برقرار می کند.

بوسه بر انواع جاهای مختلف بدن زده می شود. اما بوسه از لب یا به اصطلاح لب گرفتن ، شامل حرکات زبان و لب در دهان و لب فرد مقابل می باشد. بوسه هایی که درست انجام می شوند تاثیر گذاری بیشتری دارند و نشان دهنده ی میزان مهارت شما در ایجاد رابطه می باشد .

معروفترین بوسه ، بوسه فرانسوی می باشد. که در این بوسه زبان یک نفر لب و دهان فرد دیگری را لمس می کند. اما بهتر است در انجام دادن آن بیش از اندازه خشن و حتی بیش از اندازه ملایم نباشد.

بوسه تک لب نوع دیگری از لب گرفتن می باشد. در این بوسه یکی از لب های شریکتان را در لب های خود بگیرید و شروع کنید به آرامی خوردن آن ، این بوسه بسیار عاشقانه می باشد.

چگونه لب گرفتن

بوسه EARLOBE, یک بوسه عالی برای تفریح و سرگرمی می باشد. در این بوسه لب پایین شریکتان را با لب های خود به سمت پایین بکشید و و شروع به مک زدن ملایم آن بکنید. این یک تجربه نفسانی است ، مطمین باشید شریکتان نه تنها بوسه را احساس می کند ، بلکه نفس گرم شما را هم احساس می کند.

بوسه مرطوب ، نوع دیگری از لب گرفتن می باشد که با گشت و گذار زبان انجام می شود. اما چون بزاق بیش از حد خیس است نباید این بوسه زیاد  طول بکشد.

در آخر بوسه عشق ، در این لب گرفتن با استفاده از هر روشی و با هر افکاری که دوست دارید می توانید شریکتان را ببوسید. زیرا سبک بوسیدن شما تحت تاثیر آن چیزی است که در ذهن شماست. چشمانتان را ببندید و به چیزی جز بوسیدن فکر نکنید. و سپس لب های خود را با شریکتان درگیر کنید و شروع به بوسیدن کنید.


نکته های لازم برای لب گرفتن به روش فرانسوی

برای این نوع لب گرفتن لازم است که ابتدا شما زمان لازم را برای بوسیدن پیدا کنید. بهترین زمان برای اولین بوسه زمانی است که شما تنها هستید و شما هر دو چشم در چشم هم هستید و هنگام صحبت کردن با همدیگر زمان مناسب را برای بوسیدن خود انتخاب می کنید.

در هنگام لب گرفتن نفس نفس نزنید. هنگام بوسیدن کمی از لب خود را باز بگذازرید تا بتوانید نفس بکشید. و چون امکان دارد که  قبل از آن غذا خورده باشید بهتر است که قبل از بوسیدن آدامس بجوید تا اگر بوی بدی در دهانتان وجود دارد از بین برود.

سعی کنید در هنگام لب گرفتن فرانسوی بوسیدن را از لب های خود شروع کنید نه از زبان. هنگام این نوع بوسیدن ، سطح لب ها هر دو لب بالا و پایین را ببوسید و سپس و به آرامی از زبان خود استفاده کنید.

هنگام بوسیدن از دستان خود به طور معقول استفاده کنید. بهترین نقاط برای دست گرفتن هنگام لب گرفتن ، کنار گردن ، فک ، دور کمر و یا پشت سر شریکتان می باشد. اگر می خواهید بیش از حد عاشقانه باشد . به آرامی دست خود را روی صورت شریکتان بکشید.


چگونه لب بگیریم به همراه آموزش در اینستاگرام

چگونه لب بگیریم به همراه آموزش در اینستاگرام

همواره می تونید مطالب سایت را به همراه عکس بیشتر در اینستاگرام دنبال کنید

برای دنبال کردن در اینستاگرام : چگونه لب بگیرم اینستا

اگر برای اولین بار است که شریکتان را می بوسید بهتر است آن را مختصر انجام دهید. اگر این موارد را به خوبی رعایت کنید شانس بیشتری برای لب گرفتن خواهید داشت اگر هم در دوران عقد هستید پیشنهاد می کنم حتما مطلب زیر را بخوانید

بخوانید : رابطه زناشویی در دوران عقد

بوسیدن لب به دلیل اینکه تاثیر عاطفی زیادی بر روابط شما دارد بسیار مهم می باشد زیرا بر روابط جنسیتان هم تاثیر گذار خواهد بود. به همین دلیل لازم است که شما نکات و آموزش های لازم را در خصوص لب گرفتن یاد بگیرید تا بتوانید بهترین ارتباط ها را با شریک خود برقرار کنید.

شما می توانید با خود تمرین لب گرفتن کنید. با استفاده از دستان خود می توانید این کار را انجام دهید و دستان خود را به لب هایتان نزدیک کنید و لب های خود را با آن در گیر کنید و به آرامی زبان خود را لای انگشتان خود فرو کنید و فاصله بین دو انگشتان خود را بلیسید و هنگام انجام کمی پوست دست خود را بمکید به این صورت شما تا حدی مهارت بوسیدن را خواهید آموخت.

به این مقاله چنده ستاره می دیدید ؟
[Total: 439 Average: 4.2]
مطالب ویژه ما را در ایمیل خود دنبال کنید
مطالب ویژه ما را در ایمیل خود دنبال کنید
ارسال جدید ترین مطالب سایت به همراه آموزش های ویدیوئی و سایر مطالب بروز نشریات بین المللی
شما می توانید هر زمانی عضویت خود را لغو کنید
۴۳ نظرات
 1. دکتر فخار می گوید

  جوان مملکت نمی تواند ازدواج کند…با این عکس ها دلش را نسوزانید
  از ما گفتن بود

  1. یه دوست می گوید

   این تابوها باید شکسته بشه
   بعدشم اکثرا ازدواج می کنن دیر یا زود
   البته با گذاشتن عکس های تحریک آمیز موافقم

  2. هلن می گوید

   افرین👍👍

  3. ناشناس می گوید

   من واقعا معضرت می خوام دکتر ولی گل نگو
   فکر نمی کنم شما دکتر باشی
   که داری با تبلیغات منفی اینجوری جوون ها رو از ازدواج ناامید می کنی

   1. مهدی می گوید

    من با دکتر کاملا موافقم

  4. طیی می گوید

   ولی دوست ک می شود😕

  5. مهسا می گوید

   بدون ازدواج هم میشه 🙂

 2. Mobina می گوید

  عالی بود😍

 3. الینا می گوید

  من هیچی نفهمیدم

 4. بهداد می گوید

  سلام.عالیه. اگر دوطرف نسبت به هم در شروع رابطه آشنایی داشته باشن… هربار بهتراز دفعه قبل میتونن که خواسته های یکدیگر رو برآورده کنن.

  1. مهدی می گوید

   موافقم کاملا درسته

 5. M می گوید

  بابا ماداریم از حس نیاز میمیریم هنوز نتونستیم بااین وضع مملکت ب جایی برسیم اینا داغمون سنگین تر میکنه

  1. موسوی می گوید

   خدا صبرت بده:(

 6. ساسان می گوید

  ممنون.خیلی خوب بود

 7. پسر خوب می گوید

  یادم باشه اینارو حفظ کنم یا از روشون جزوه بنویسم واسه وقتی خواستم زن بگیرم :)))))

 8. احسان می گوید

  موافقم ففف

 9. نیما می گوید

  ممنون واسه راهنماییتون به نظرم این چیزا تو زندگی هرکسی نیازه که یادشون بگیره!

 10. طاها می گوید

  خیلی ممنون به دردم خورد حسابی خخخخخخخخخخ

 11. یه پسر می گوید

  دلم خواست

  1. تهی می گوید

   منم دلم خواست😭😭😭

 12. RONALDO می گوید

  من هیچی نفمیدم فقط باید ببوسی دیگه اینا چیه 😑😑😑

 13. Amir می گوید

  واقعا عالی بود من در رابطه با رلم خیلی موفق شدم ممنونم

 14. بهار می گوید

  عاقا من خیلی وسواسی هستم چکار کنم از این کارا بدم میاد

  1. علی اس می گوید

   به نظر من آدم عاشق هر کاری ازش بر میاد

  2. بارش می گوید

   زیاد سخت نگیر ،

 15. علی اس می گوید

  به نظر من آدم عاشق هر کاری ازش بر میاد. اگر عاشق باشی عوض میشی

 16. میلاد می گوید

  اینا دیگه چیه من اصلا هیچی درباره لب گرفتن نخونده بودم به راحتی و خیلی اروم لب گرفتیم به نظر من ترسی نداره اگه احساستون یکی باشه همه چی خودش جور میشه اصلا لازم نیس این همه علمیش کنی والا..

 17. ARMIN می گوید

  واقعا پسندیدم کامل بود… برای بار اول همه دچار مشکل میشن اما وقتی طرف مقابلتون رو متوجه کنین و باهش راحت باشین
  اونم میتونه بهتون بگه چه حسی داره و چطوری بوسیدنتون رو بهترش کنین.

 18. مهدی می گوید

  ممنونم بابت مطالب مفیدی که داشتین بدردم خورد

 19. sana می گوید

  من وقتی میخونم چندشم میشع چه برسه به………

 20. sana می گوید

  چیکارکنم دست خودم نیست

  1. بارش می گوید

   باید قبول داشته باشی.و خودت را باور کنی.

 21. Iman می گوید

  اوههههه الان باید وایسم تا ازدواج کنیم بعد لباشو ببوسمم😂😂😅

 22. مانی می گوید

  قبلش باید سیگار بکشیم که هم آرامش داشته باشیم و هم فاز بگیریم و هم دهنمان بوی قهوه دهد.

 23. Ali Tak می گوید

  خب یاد گرفتم یکی پیداشه ازم امتحان بگیره

 24. بی نام می گوید

  ایشالا یه روز به درد ما هم بخوره خخخخ

  1. abbas می گوید

   حالا هر چقدرم اینجا بخونیم همون لحظه هنه چی میپره:/

 25. کیمیا می گوید

  خیلی ممنون فقد ما از قبل بلد بودیم اسماشون رو یاد گرفتیم😁😁😁

 26. کیمیا می گوید

  خیلی ممنون فقد ما از قبل بلد بودیم اسماشون رو یاد گرفتیم

 27. کیمیا می گوید

  ایشالا

 28. Hanai می گوید

  من میخوام از رلم لب بگیرم و یه بار هم مختصر دادم ولی خجالت میکشم و احساس گناه میکنم چیکا کنم ؟

  1. مانی می گوید

   احساس گناه!

   چرا احساس گناه

 29. Ali می گوید

  این حس گناه و اینجور چیز ها چرت و پرته ادم باید کاری رو که دوست داره انجام بده به این حرف ها هم کاری نداشته باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.