رابطه زناشویی در دوران عقد – زوم لایف دات کام

0 ۲۰,۸۲۶

دوران عقد همیشه دوران شیرین و رویای برای زوجین هست پر فراز و نشیب ، پر از شور و نشاط و گاهی اوقات هم غم . شاید اگر از هر زن و شوهری درباره بهترین دوران زندگی زناشویی شان پرسیده بشه حتما از دوران عقد و نامزدی یاد می کنند چرا که فارغ از تحمل بار مالی و خالی از مشکلات فرزندان هست رابطه زناشویی در دوران عقد هم یکی از شیرینی های همین دوران هست

که گرچه متاثر از خیلی عوامل می باشد اما اگر به توانید از آن به خوبی استفاده کنید قاعدتا تبدیل به خاطره رویایی می شود که تا آخر زندگی همراه تان خواهد بود دقیقا مثل فیلم عروسی .

ازدواج مانند یک موسسه با محدودیت های زیادی مواجه هست سن, جنسیت, وضعیت اجتماعی  که توسط مذهب و قانون و … به وجود آمده است . ولی همیشه سعی کنید محدودیت ها و موانع رو نادیده بگیرید و آنچنان در برخورد با این موضوع برخورد کنید که خودتان می خواهید نگذارید زندگی تان را این محدودیت ها در بر بگیرد

معمولا رابطه زناشویی در دوران عقد در ایران و خارج از ایران متفاوت می باشد. به دلیل محدودیت های اجتماعی و افکار خانواده ها ، مذهب و فرهنگ متفاوتی که وجود دارد.معمولا دوران عقد ، دوران شناخت طرفین از هم می باشد. که یکی از مهمترین آنها شناخت جنسی دوطرف از همدیگر است .

قبل از این که قبل بخواهید وارد رابطه جنسی با همسرتان شوید اول اطلاعات تان از جنس مخالف رو کامل کنید سعی کنید بدانید نقاط حساس بدن همسرتان کجاست چه الزماتی نیاز دارید آیا در مورد بارداری و زمان آن اطلاعات کامل دارید روش های پیشگیری از آن را به خوبی یاد دارید باور کنید که همین یک نکته کوچک باعث بروز بسیاری ناراحتی ها و نگرانی ها می شود که خاطره های ان و یا پیامد های آن تا آخر زندگی با شما خواهد ماند

در همین سایت آموزش های مفیدی هست که می تونید بخونید و از اونها استفاده کنید گرچه که اگر اموزش های مفید تری هم وجود دارد و خیلی خوشحال میشیم اگر انتقاد یا پیشنهاد یا لینک مفیدی در این زمینه بود و به ما معرفی کنید

بخوانید : آموزش نزدیکی ، دخول – هر آنچه که درباره آن لازم است بدانید

رابطه زناشویی در دوران عقد باید به گونه ای باشد که دو طرف احساس رضایت کامل را از هم بکنند این احساس رضایت معمولا براحتی به دست نمی آید یکی از نکاتی باید بهش توجه داشت وقت و زمان در میان گذاشتن این موضوع با همسرتان هست سعی کنید برنامه ای خاص برای اولین در میان گذاشتن داشته باشید در آموزش زیر نکات بسیار ریز و مهمی رو گفتم که برای اولین رابطه جنسی تون خیلی مهم هست و باید ها و نباید هایی که اگر بکار برده شود مطمین هستم اولین رابطه خیلی متفاوتی خواهید داشت

بخوانید : شب زفاف ، اولین رابطه جنسی

این دوران بسیار مهم است پس خیلی مهمه که با تمام جوانب اخلاقی و فرهنگی همسرتان آشنا باشید زیرا اکثر کسانی که از هم جدا می شوند معمولا در طی یکی دو سال عقدی که با هم می مانند تصمیم می گیرند که ادامه ازدواج را باهم بدهند یا خیر . پس لااقل چند هفته ای رو از بعد عقد به خودتان استراحت بدید هم به این خاطر که شناخت تان از طرف مقابل کامل تر بشه و هم یه سری آموزش ها رو یاد بگیرید این نکته رو به یاد داشته باشید که یادگیری رابطه زناشویی در دوران عقد و پس از آن شروع یک برهه جدید در زندگی شما است که حتما باید در مورد آن آموزش ببینید

یکی از رموز خوشبختی در دوران عقد این است که دو طرف باید همسر خوبی برای همدیگر باشند. و برای این خوب بودن باید تلاش کرد در دوران عقد رفتارهای زن و شوهر با یکدیگر بسیار مهم است و بدون رعایت آنها ممکن است که آرامش زندگی آنها را برهم زند.

زوج ها باید بدانند که در دوران عقد کارهای بسیار کوچکی مانند گفتن جمله دوستت دارم و حتی خریدن یک شاخه گل می تواند محبت قلبی را به همسران خود منتقل کنید. مخصوصا آقایان اگر در دوران عقد به همسرانشان زیاد بگویند که دوستت دارم هیچ وقت از قلب آنها بیرون نمی روند.

رابطه زناشویی در دوران عقد

در دوران عقد لازم است که حتما به ظاهر یکدیگر توجه کنید تاریخ مناسبت ها را هیچ وقت فراموش نکنید زیرا این مسایل مخصوصا برای خانم ها در اوایل دوران عقد بسیار مهم است. توجه به نکات ظریف مانند ظاهر خانم مانند مدل موی جدید خانم ، یا پیراهن جدید شوهر اگر با واکنش خوبی همراه شود نشان دهنده این است که دو نفر خیلی به هم اهمیت می دهند و همین اهمیت پایه های یک زندگی مشترک را تقویت می کند.

در دوران عقد به هیچ وجه نباید دو نفر نسبت به هم فکر بد کنند مثلا هیچ وقت نباید همسرانتان را چه مرد و چه زن با افراد دیگر مقایسه کنید زیرا آسیب های جبران ناپذیری را بر روی روابط زناشویی در دوران عقد وارد می کند.

زوج های جوانی که در دوران عقد به سر می برند باید حتما به این نکته توجه کنند که روابط جنسی خود را کنترل شده انجام دهند. مخصوصا از دخول باید پرهیز کنند تا روابط برای آنها تکراری نشود. می توانند دو طرف تا مرز دخول پیش روند اما نزدیکی کامل هرگز. زیرا ممکن است با مشکلاتی در دوران عقد مواجه شوند که در کشور ما قابل هضم نمی باشد و باعث بروز مشکلاتی برای دو طرف خواهد شد.


روش های نزدیکی در دوران عقد

روابط زناشویی در دوران عقد برای دو طرف دوران بسیار سختی می باشد زیرا زن و مرد با وجود اینکه محرم هم هستند و می توانند مانند یک زن و شوهر رفتار کنند اما به دلیل یکسری محدودیت هایی که از طرف خانواده و جامعه برای افراد وجود دارد نباید با هم رابطه جنسی برقرار کنند.

در این دوران روش های نزدیکی باید کنترل شده باشند تا دختر در این دوران عقد باردار نشود. اما دختر و پسر حق این را دارند که دست همدیگر رابگیرند و بدن یکدیگر را لمس کنند و در حد معقول به نیازهای جنسی همدیگر پاسخ دهند.

از طرفی نزدیکی در دوران عقد می تواند به تصمیمات شخصی هر یک از افراد هم مربوط شود. اما به دلیل اینکه یکسری از افراد ممکن است که در همین دوران از هم جدا شوند بهتر است که رابطه نزدیکی بین آنها شکل نگیرد تا راحتتر بتوانند از همسر خود جدا شوند.

بخوانید : نزدیکی در دوران عقد بدون پاره شدن پرده بکارت

یکی از روشهای نزدیکی در دوران عقد با عکس , می تواند معاشقه باشد که معمولا همراه با بوسه و در آغوش گرفتن و لمس کردن بدن همدیگر باشد . و حتی می توان رابطه را تا حدی پیش برد که دو طرف از همدیگر ارضا شوند اما دخولی صورت نگیرد.

بسیاری افراد ارتباط از پشت را پیشنهاد می دهند اما به دلیل مسایل بهداشتی و پزشکی این ارتباط برای افراد توصیه نمی شود.


در دوران عقد چگونه ارضا شویم؟

راه های ارضا شدن در دوران عقد بسیار متفاوت می باشد. در آقایان تمام تمایل مردان برای ارتباط جنسی در ناحیه تناسلی او متمرکز شده است به همین دلیل اصرار بیشتر برای نزدیکی کامل دارند.

در دوران عقد چگونه ارضا شویم ؟

اما در خانم ها این احساس در سراسر بدن او پخش شده است.خانم ها با لمس شدن بدنشان ، بوسیدن جاهایی از بدن که لذت خاصی دارد  و حتی خوردن نقاط مختلف بدنشان ارضا می شوند.

همین کار باعث می شود که صدای لذت از خانم ها بلند شود و همین موجب شدت شهوت در آقایان می شود و ارضا شدن برایشان راحتر می شود و اگر خانم نقاط حساس بدن شوهر را لمس کند و با در دست گرفتن آلت تناسلی مرد با لمس کردن آن می تواند مرد را ارضا کنند.

بعضی خانم ها ترجیح می دهند که نقاط حساس بدن همسرشان را ببوسند و یا بخورند که همین باعث حس رضایت بیشتر مردان و ارضا شدن آنها می شود.


روش های ارضا شدن در دوران عقد

روش های ارضا شدن در دوران عقد برای هر کسی متفاوت می باشد و هر کسی به طریقی ارضا می شود.

در روابط زناشویی در دوران عقد ، برای ارضا شدن خانم ها بدون دخول ابتدا مرد می تواند با استفاده از حرکت ملایم انگشت قسمت تناسلی زن را تحریک کند . در این حالت و به احتمال خیلی زیاد اندام تناسلی زن از قبل مقداری خیس شده است و لزج است. حساس ترین قسمت تناسلی زنان , کلیتوریس آنها و نواحی اطراف آن است.

بخوانید : کلیتروس چیست و در کدام قسمت بدن زنان قرار دارد

کلیتوریس را خیلی شدید و سریع مالش ندهید، تنها هنگامی که احساس کردید که او از نظر جنسی بر انگیخته شده است در این حالت حرکت را تند تر کنید تا زن به مرحله ارگاسم و انزال برسد. البته این روش ممکن است در خیلی از زنان باعث بوجود آمدن ارگاسم و اوج لذت جنسی نشود چون آنها روشها و نقاط خاصی برای رسیدن به ارگاسم دارند .

حتی با بوسیدن زن می توانید زن را به اوج لذت رساند .دوباره یاد آور می شویم که باید این کار را در ابتدا با ملایمت و به آرامی انجام داد و نشان دهید که از این کار لذت می برید . برای درست انجام دادن این کار حتما باید از همسرتان کمک بگیرید در این مورد هم انجام رابطه جنسی دهانی هنگامی باید صورت گیرد که از عدم انتقال بیماریهای عفونی اطمینان حاصل کرده باشید.

بخوانید : بهداشت جنسی آقایان قبل و بعد رابطه زناشویی

بخوانید : بهداشت جنسی خانم ها قبل و بعد رابطه زناشویی

روی هم رفته این امکان وجود دارد که در روابط زناشویی در دوران عقد حتی بدون نزدیکی کردن می توانید رابطه جنسی لذت بخشی داشته باشید این نوع رابطه که در حین انجام آن هیچگونه دخولی صورت نمی گیرد ؛ روشی بسیار فوق العاده و شگفت انگیز برای شناخت و چگونگی انجام گفتگو و بحث جنسی با همسرتان است تا از طریق آن مشکلاتی را که در رابطه شما با او وجود دارد حل نمائید.


معاشقه در دوران عقد

رابطه زناشویی در دوران عقد برای خود قانون های خاصی دارد به خصوص در رابطه جنسی باید قوانین آن رعایت شود.

معاشقه در دوران عقد
  • برای معاشقه در دوران عقد باید چارچوب هایی را رعایت کنید زیرا اگر در این مواقع معاشقه و ارتباط جنسی کامل صورت گیرد ممکن است شما قدرت تصمیم گیری در آینده را از دست بدهید. زیرا این کار باعث می شود که احساس تعهد و وابستگی برای شما به همراه آورد. و باعث می شود که همیشه احساسی تصمیم بگیرید.
  • معاشقه در دوران عقد باید به حدی باشد که به یکدیگر صدمه جسمی و روحی وارد نکنید و با معاشقه به حد زیادی بهم وابسته نشوید و همیشه یک حد فاصله را بین هم رعایت کنید.
  • معاشقه فقط بوسیدن نیست نوازش های شما ، بغل گرفتن و حتی بازی عاطفی با همسرتان هم شامل معاشقه می شود زمان بگذارید و سعی کنید با احساس با همسرتان برخورد کنید
  • توصیه میشود معاشقه در این دوران باید در حد همان بوسه زدن و در آغوش گرفتن یکدیگر باشد و به اندازه ای نباشد که تحریک جنسی شوند در حدی باشد که همدیگر را از لحاظ روحی ارضا کنند البته این بیشتر بخاطر شرایط فرهنگی حاکم بین خانواده ها در ایران است


در پایان به طور خلاصه میشه به این نکات توجه داشت :

  • حتما سعی کنید چند هفته بعد از عقد به خودتان و همسرتان استراحت بدهید و عجولانه عمل نکنید
  • در این مدت زمان حتما سعی کنید شناخت خودتان نسبت به همسر و خانواده همسر بیشتر کنید
  • اخلاقیات و فرهنگ خانواده همسرتان رو بشناسید و سعی کنید خود را با عقاید و باور های آنها وفق بدهید
  • سعی کنید در این مدت اطلاعات خود درباره امیزش جنسی و متعلقات آن بویژه بدن همسرتان به عنوان یک زن و یا یک مرد را کامل کنید
  • تکنیک های معاشقه با همسرتان را یاد بگیرید

و در آخر این نکته را به یاد داشته باشید که ما همواره منتظر نظرات شما در قالب انتقاد ، پیشنهاد ، تجربه همسان هستیم و اگر مطالب جدیدی در رابطه با موضوع این مقاله در اختیار دارید که احساس می کنید میتواند در هر چه پربار تر شدن این آموزش کمک کند و یا مقاله ای اختصاصی در این زمینه دارید از شما می خواهیم از قسمت نظرات و یا تماس با ما این مسایل را با به اشتراک بگذارید

به این مقاله چنده ستاره می دیدید ؟
[Total: 49 Average: 3.9]
مطالب ویژه ما را در ایمیل خود دنبال کنید
مطالب ویژه ما را در ایمیل خود دنبال کنید
ارسال جدید ترین مطالب سایت به همراه آموزش های ویدیوئی و سایر مطالب بروز نشریات بین المللی
شما می توانید هر زمانی عضویت خود را لغو کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.