وظیفه زن در رابطه زناشویی ، باید ها و نباید ها – زوم لایف دات کام

1 ۱۳,۱۶۷

وظیفه زن در رابطه زناشویی امروزه بیش از هر زمان دیگری نیاز به درک دقیقی از نحوه ارتباط آنها با شوهرانشان دارد. در حقیقت, تغییرات قابل توجه اجتماعی که جنبش آزاد بخش زنان را در دهه های اخیر به وجود آورده است, باعث ایجاد چنین سردرگمی هایی شده است که باعث می شود بعضی از آنها در ارتباطات زناشویی خجالت بکشند که نوعی استاندارد قدیمی می باشد.


وظیفه زنان در رابطه زناشویی شامل موارد زیر می باشد:

زن ها همیشه مثل مردان باید به نیازهای همسرشان هنگام برقراری رابطه زناشویی توجه ویژه ای داشته باشند و نباید این توجه یک سویه و فقط از طرف مرد ها باشد
احترام متقابل زن و شوهر و عدم داشتن نگاه ابزاری به یکدیگر از الزمات وظایف زوجین به شمار می رود .
دوست داشتن شوهر : به این معنا که شوهرتان را همان طور که هست قبول کنید و دوستش داشته باشید . عشق نیز به معنای متعهد شدن به رابطه جنسی دو طرفه است. به این معنی که نیاز جنسی همسر خود را باید در فهرست اولویت کارهای خود قرار دهید.

شاید این زمینه بخوانید : بهداشت جنسی خانم ها در قبل و بعد رابطه زناشویی

انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی

رابطه جنسی مهمترین انتظار مردان از زنان در رابطه زناشویی, می باشد. اکثر مردان اعتراف می کنند که رابطه جنسی مهمترین الویت آنها برای ازدواج می باشد. با این حال بسیاری از مردان خواسته ای دیگری را هم در خارج از روابط جنسی یا نیازهای عاطفی خود دارند.

انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی


مردان دارای افکار و احساساتی هستند که معمولا آنها را در خود نگه می دارند و بازگو نمی کنند. به عنوان مثال مردان همیشه در قبال خانواده خود احساس مسولیت می کنند که از زنان خود مراقبت مالی بیشتری کنند ، حتی اگر درآمد خود زن دوبرابر مرد باشد باز هم مرد در قبال زن احساس مسولیت مالی می کند. این کار باعث می شود که فشار روی رابطه بیشتر شود بنابراین شناخت دنیای درونی شما با مردان بسیار متفاوت است.

درست است که رابطه جنسی برای مردان خیلی مهم است ، اما بسیاری از آنها دوست دارند که احساسات بیشتری را تجربه کنند. به این صورت که آنها دوست دارند همیشه پیامی محبت آمیز از همسر خود در گوشی خود دریافت کنند و یا انتظار دارند که زنانشان شانه هایشان را ماساژ دهد, این کارها نشان می دهند که زن ها به آرامش مردانشان توجه می کنند و با این کارها قلب مردان را لمس می کنند.

مردان انتظارات دیگری که از زنان در روابط زناشویی دارند این است که با انجام دادن کارهای ساده به آنها آرامش دهند. به عنوان مثال دوست دارند که دوست دارم را از زبان زنانشان بشنوند تشویق کردن شوهر و درد و دل کردن با همسر و یا با یک بوسه غیرمنتظره آرامش را می توان به شوهر منتقل کرد.

در این زمینه بخوانید : آموزش نزدیکی ، دخول – هرآنچه که درباره آن لازم است بدانید

آنچه مردان در رابطه زناشویی دوست دارند

مهمترین کاری که مردان در ارتباط زناشویی دوست دارند و برای آنها خیلی اهمیت دارد ارتباط صادقانه با آنها است.

 • مردان دوست دارند که زنان بتوانند حقیقت را ببینند و آن را همانطور که هست با مهربانی بیان کنند .
 • مردان دوست دارند که زنان در رابطه زناشویی همیشه عزت و کرامت آنها را حفظ کنند.
 • از دیگر انتظارات مردان در رابطه زناشویی, این است که آنها دوست دارند که زنانشان نیازهای خود را همیشه با آنها مطرح کنند و از مردان درخواست کنند.
 • مردان دوست دارند که زنانشان خود کفا, و فعال و مستقل باشند و همچنین یک رابطه زناشویی بدون دردسر را داشته باشند.
آنچه مردان در رابطه زناشویی دوست دارند
 • مردان از زنان خود می خواهند که همیشه به کارهای خود اعتراف کنند تا بتوانند یک رابطه شگفت انگیز را با آنها داشته باشند
 • مردان دوست دارند زنی شریک زندگیشان باشد که همیشه شاد باشد و شجاعت داشته باشد و همچنین دوست دارند که زنی حامی و دوست داشتنی داشته باشند.
 • مردان می خواهند زنانی داشته باشند که از لحاظ احساسی بالغ هستند. بلوغ به معنای عدم احساست نیست. این بدان معنی است که توانایی اداره مسولیت احساسات را دارد.
 • مردان وفاداری و تعهد به رابطه را در روابط زناشویی بسیار مهم می دانند. وفاداری مطلق است. در واقع مردان زنانی را می خواهند که از صمیم قلب به یک رابطه متعهد باشند.

در این زمینه بخوانید : درمان انزال زودرس | پروسه درمانی انزال زودرس

 • مردان در روابط زناشویی علاقه دارند که زنانی داشته باشند که همیشه آنها را تشویق کنند و به آنها دلداری دهند و مرهم ناراحتی های آنها باشند.اکثر مردان تصدیق و قدردانی از زنان خود را بسیار مهم می دانند.

مردان در رابطه زناشویی چه می خواهند

اگر بخواهیم به طور واقع گرایانه به این موضوع نگاه کنیم که واقعا مردان در رابطه زناشویی چه می خواهند می توان به مهمترین انتظار آنها ، یعنی انتظار شنیدن صدای لذت زنان در هنگام برقراری رابطه هست اکثریت بالقوه مردان انتظار شنیدن صدای لذت بردن مداوم زنان را دوست دارند و اگر اینکار به صورت حرفه ای انجام شود هم باعث سرعت در انزال مردان می شود هم لذت انها را دو چندان می کند .

احترام در رابطه برای مردان خیلی مهم است زیرا آنها فکر می کنند که اگر احترامی از طرف شریک خود نداشته باشند نمی توانند بهترین مرد برای آنها باشند.

احساس رابطه جنسی از روابط مهم در رابطه زن و مرد می باشد. مردان و زنان هر دو از طریق رابطه جنسی ارتباط برقرار می کنند اما به طور کلی زنان از طریق کارهای دیگری بهتر ارتباط برقرار می کنند و مردان از طریق رابطه جنسی بهتر ارتباط می کنند.

مردان در رابطه زناشویی چه می خواهند


اغلب یک مرد رابطه جنسی را فقط برای اطمینان از اینکه شما به صورت جنسی همیشه در دسترس او هستید آغاز خواهد کرد. بنابراین, حتی نشان دادن تمایل به آغوش گرفتن او یک بوسه عمیق و دوست داشتن زیاد مرد از طرف شریکش می تواند به حدی باشد که به اندازه یک رابطه جنسی از ان لذت ببرد.

مردان در رابطه به دنبال شریکانی می گردند که بتوانند تکیه گاه عاطفی آنها باشند. زیرا آنها دوست دارند که وقتی از سر کار به خانه بازمی گردند یک زنی داشته باشند که از آنها مراقبت کند و از آنها در مورد اتفاقات بیرون سوال کند و غذا برایشان فراهم کند و به این صورت از آنها مراقبت کنند و به آنها آرامش دهد.
شادترین زوج ها کسانی هستند که, الهام بخش یکدیگرند. و باعث ایجاد شور و نشاط و انگیزه در هم می شوند.

در این زمینه بخوانید : شب زفاف ، اولین رابطه جنسی


مردها دوست دارند زنانی داشته باشند که موهای بلندی داشته باشد و بتواند آنها را تکان دهد این کار برای مردان بسیار لذت بخش است.
همچنین آنها دوست دارند که همسرشان مرتب به خودش برسد, ورزش کند و همواره پر انرژی باشد. زیرا این کارها باعث می شود که زنان خلق و خوی خوبی داشته باشند.
مردان دوست دارند که شریکشان همیشه اعتماد به نفس داشته باشد و خودش را دوست بدارد. وقتی شما خودتان را دوست دارید برای مردان بسیار جذاب خواهید بود.

اشتباهات زنان در رابطه با مردان

اشتباهاتی که زنان در مورد مردان انجام می دهند این است که, زنان در بعضی مواقع مردان را به حساب نمی آورند. به عنوان مثال وقتی هدیه ای از طرف شوهر خود دریافت می کنند به آن توجهی نمی کنند, یا در مورد آن انتقاد می کنند یا خیلی بی میل در برابر آن برخورد می کنند. که همین باعث می شود که جذابیت خود را برای مردان از دست دهند.

مردان و زنان هردو اشتباهات معموال و مختلفی را در روابط با هم انجام می دهند.

یکی از اشتباهاتی که زنان در رابطه با مردان انجام می دهند این است که خودشان را بی ارزش می دانند.این بزرگترین اشتباه رایج زنان است. اکثر زنان ارزش خود را درک نمی کنند و همیشه ترس از این دارند همین ترس ها بر زندگی تاثیر می گذارند.
بعضی زنان در رابطه به جای پذیرش مرد خود می خواهند که آنها را تغییر دهند که همین امر باعث می شود که مردان احساس کنند که به آنها توهین شده است و آنها را خجالت زده می کند .و همین امر یک رابطه را به پایین می کشد.

در این زمینه بخوانید : بیماری های مقاربتی چیست ؟

زنان باید در روابط با مردان به آنها دروغ نگویند و آنها را فریب ندهند و چیزهایی را از آنها پنهان نکنند. زیرا اگر این کار را بکنید مرد احساس می کند که او را دوست ندارند و به او اعتماد ندارند و همین یک رابطه را خراب می کند.

گاهی اوقات لازم است که به سادگی با یکدیگر صحبت کنید و در مورد چیزهایی که شما را ناراحت می کند با هم اختلات کنید. اگر عصبانی یا خوشحال هستید به شریکتان بگویید آنها دوست دارند که خشم و خوشحالی را از زبان شما بشنوند .

به این مقاله چنده ستاره می دیدید ؟
[Total: 27 Average: 3.6]
مطالب ویژه ما را در ایمیل خود دنبال کنید
مطالب ویژه ما را در ایمیل خود دنبال کنید
ارسال جدید ترین مطالب سایت به همراه آموزش های ویدیوئی و سایر مطالب بروز نشریات بین المللی
شما می توانید هر زمانی عضویت خود را لغو کنید
1 نظر
 1. جهان طالبی می گوید

  تازه پیدا کردمتان دیروقته ساعت۵صبحه فردا باخانم میشینیم نه نان میخوریم نه چیز دیگری. فقط می خونیم دمتون گرم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.